7
4
2
3
1
6
5
7
4
2
3
1
6
5

Kurumsal

Doğuş Tekstil ve Transfer olarak, sunmuş olduğumuz hizmetlerde tercihimizi her zaman kaliteli hammadde, kaliteli ürün ve kaliteli işçilikten yana kullanıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı ve hızlı servisi prensip edinen firmamız; alternatif baskı teknikleriyle kurulduğu tarihten itibaren tekstil sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak için tüm enerjisiyle çalışıyor.

Neden Biz?

Edindiğimiz tecrübelerin yardımı, yenilikçi ve ileri görüşlü teknolojimiz ile müşterilerimizin deneyimlerini iyileştirmek için çalışıyoruz. Profesyonel tasarımcılardan ve pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimizle çözüm odaklı çalışmaya özen gösteriyoruz. Kusursuz çözümler sunabilmek için pazar ihtiyaçlarını, müşterilerimizin seçimlerini ve motivasyon unsurlarını araştırmaya vakit ayırıyoruz.

Gofraj Baskı

Gofraj Baskı
Gofraj Baskı
00:23
Videoyu Oynat
Transfer Kağıt Baskı, Dogus Transfer
03:22
Videoyu Oynat
Transfer Baskı, Parça Baskı Transfer, Dijital Baskı, Sublime Baskı Makinası
02:35
Videoyu Oynat

   

 

1989 yılında kurulan Doğuş Tekstil ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti., kurulduğu tarihten itibaren, 30 yıllık tekstil tecrübesiyle 4000 m2 kapalı alanda tekstilin terbiye bölümünde Avrupa Metraj Transfer Kağıt Baskı, Dijital Baskı, Hot Melt Laminasyon, Varak, Parça Transfer Kağıt Baskı, Gofraj, Crush (Kraş-Buruşturma), Lak (parlatma), Flok, Kaplama(Pu, Şeffaf V Film Kaplama) işlemlerinde sürekli kendini yenileyerek büyümüş ve bir desen bankası durumuna gelmiş ve Tekstil Sektöründe çözüm ortağınız olmuştur.

 

Laminasyon işleminde KEEP TECH markası altında Hot – Melt sistemini kullanarak her türlü iki ve üç katlı kumaş, Sünger Laminasyon ve membran laminasyonu yaparak su geçirmeyen, nefes alabilen ve çift yüzlü (double face) kullanılabilen teknik kumaşlar üretmektedir.[...]

logo.png
  • Instagram
  • LinkedIn